Domy z bali - Oferta

Budujemy domy z bali, domy z drewna w Polsce i za jej granicą. Dzięki elastycznemu podejściu, spełniamy wszelkie wymagania związane z budową domu z bali. Korzystając z naszego doświadczenia chętnie doradzamy inwestorom o sposobach wykończenia domu, dając tym samym pełną swobodę w zaprojektowaniu domu.

Służymy bezpłatną poradą oraz projektami domów przez nas wykonanych. Wykonujemy również domy z bali pod indywidualne zamówienie na podstawie projektu klienta.

 

Wybierz produkt z naszej oferty:

domy z bali caloroczne

Domy z bali całoroczne

 

Domy z bali letniskowe

Domy z bali letniskowe

 

dobudowy z bali garaz wiata

Dobudowy z bali - garaż, wiata itp.

 

Karczmy, bary, zajazdy z bali

Karczmy, bary, zajazdy

 

Hotele, motele z bali

Hotele, motele z bali

 

Schody i barierki

Schody i barierki

 

Wykończenie wnętrz

Wykończenie wnętrz

 

Dachy daszki domy z bali

Dachy, daszki

 

Altany z bali

Altany z bali

 

Domki dla dzieci drewniane piaskownice

Domki dla dzieci drewniane, piaskownice

 

Meble ogrodowe drewniane

Meble ogrodowe drewniane

 

Psie budy karmniki dla ptaków

Psie budy, karmniki dla ptaków

 

 


Domy z bali - cena:

 

  • Domy z bali całoroczne wykonujemy z bali grubości 36-42 cm w cenie od 1400 - 2400 zł netto za m2 powierzchni użytkowej budynku (stan surowy otwarty).
  • Domki letniskowe wykonywane są z bali grubości 25-32 cm. Cena wykonania domku letniskowego wynosi: 1400 - 2400 zł netto za m2 powierzchni użytkowej (stan surowy otwarty).
  • Dobudowy do domów z bali wykonywane są w cenie zbliżonej do kwoty domów całorocznych. Nie ma tutaj znaczenia w jakiej technologii jest wykonany budynek podstawowy.
  • Hotele, bary i zajazdy z bali wykonuje się w analogiczny sposób jak domy z bali całoroczne. Koszt inwestycji jest podobny do domów całorocznych i zależy od wielkości obiektu.
  • Uzupełnieniem naszej oferty są elementy architektury ogrodowej takie jak : stoły, ławy, kwietniki, piaskownice i inne ozdoby z drewna.

 

Cena uzależniona jest od wielkosci domu, jego kształtu, ilości ścian z bala wewnątrz domu oraz ilości narożników w budynku.

 

Copyrights Domy z bali Zbigniew Szewczyk  Desing by 101 So. z o.o., Kamila Błęcka